Siparişim Ne Zaman Gelir?

Siparişler,3 iş günü(hafta içi) içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi, Pazar ve Resmi tatil günlerinde gönderim yapılmaz. Paketin teslim gününü, mail adresinize göndereceğimiz kargo takip numarasıyla www.ups.com.tr internet sitesinden ya da UPS Kargo şubenizden öğrenebilirsiniz.


Siparişim Kargoya Verildi mi?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra e-posta ile kargo bilgileriniz iletilir ve Web sitemizden hesabınıza giriş yaptığınızda UPS kargo takip numaranızı sipariş bilgilerinizde görebilirsiniz. Sanal mağazamıza üye değilseniz siparişinizin takibi hesabınızdan yapılamayacaktır. E-posta adresinize kargo bilgisi iletilecektir.

Siparişim hangi kargo şirketiyle teslim edilecek?

Teslimatlarımız UPS Kargo ile gerçekleştirilmektedir.


Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.


Teslimat anında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?

Tüm siparişleriniz 100 TL ve üzeri tüm siparişleriniz de UPS kargo ile Türkiye'nin her yerine ücretsiz gönderilir.

Kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.


Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?

Teslim alacak kişiyi değiştirmek istediğinize de, musterihizmetleri@markamixi.com adresine teslim alacak kişiye ait bilgiler verilmelidir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

Siparişlerime tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 5 iş gününü geçtiyse, UPS Kargo şirket merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.